volejte +420 605 796 776
info@pbrealitni.cz
Služby Nemovitosti Proč s námi? Kontakty

Dvougenerační rodinný dům s pozemkem » Nemovitosti

Dvougenerační rodinný dům s pozemkem
PRODEJ
PRODÁNO
V zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji částečně podsklepený rodinný dům s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím v zástavbě rodinných domů, v klidné části Příbrami. V přízemí je byt o dispozici 2+1 (65 m2) s koupelnou a samostatným WC a předsíní. Druhá bytová jednotka je řešena jako mezonet 4+1 (127 m2), s koupelnou s WC. Byty mají společný vchod do prostorné verandy a následně jsou samostatně odděleny.
 
Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva s rozvodem do radiátorů. Ohřev vody je zajištěn z kombinovaného bojleru. Dům je napojen na elektřinu, obecní vodu a kanalizaci. Na hranici pozemku se nachází přípojka plynu. Dům je vhodný k celkové rekonstrukci.
 
Na mírně svažitém pozemku, který je přístupný z obecní komunikace, se nachází kolna. Parkování je možné na pozemku nebo také na obecní komunikaci.
 
Dům je vhodný pro klidné trvalé bydlení vícečetné rodiny. Příbram se nachází 60 km jihozápadně od Prahy s veškerou občanskou vybaveností v místě.
 


druh nemovitosti:Rodinný dům
celková plocha:210
plocha pozemku:1135
město:Příbram

3 500 000 Kč
Dvougenerační rodinný dům s pozemkem (foto 1) Dvougenerační rodinný dům s pozemkem (foto 2) Dvougenerační rodinný dům s pozemkem (foto 3) Dvougenerační rodinný dům s pozemkem (foto 4) Dvougenerační rodinný dům s pozemkem (foto 5) Dvougenerační rodinný dům s pozemkem (foto 6) Dvougenerační rodinný dům s pozemkem (foto 7)
2022 ....... 2023 © pbrealitni.cz
webdesign | websystem | KAO.cz