volejte +420 605 796 776
info@pbrealitni.cz
Služby Nemovitosti Proč s námi? Kontakty

Prostorný dům s příjemnou atmosférou » Nemovitosti

Prostorný dům s příjemnou atmosférou
PRODEJ
PRODÁNO
Dům o velikosti 6+kk s 2 koupelnami s WC, velkou technickou místností, garáží a venkovním parkovacím stáním, skladem, 272 m2 obytné plochy a 1375 m2 pozemku se nachází v krásné klidné části obce Závraty na v blízkosti přírody a lesa, okr. České Budějovice.
V přízemí se nachází velký obývací pokoj, který je propojen s jídelnou a kuchyní s přímým vstupem na terasu. Dále je v přízemí zádveří, vstupní hala, koupelna se sprchovým koutem a WC, garáž, technická místnost a sklad. Velká výhoda technické místnosti je samostatný vchod a možnost odsud přikládat do krbu, což zajistí čistotu v obývacím pokoji.
V prvním patře najdete 3 samostatné pokoje, přičemž každý má svoji šatnu. Dále je zde koupelna s vanou a WC, pracovna, půda s možností vybudování dalšího pokoje, šatny, dětské herny apod.
Ohřev vody a vytápění v celém domě je zajištěno krbem se zadním plněním a výměníkem + náhradním elektrokotlem Protherm s rozvodem do podlahového topení po celém domě. Systémy se mezi sebou přepínají automaticky.
Dům je připojen na elektřinu, studnu, ČOV.
Z přístupové komunikace je přímý vjezd ke garáži a krytému parkovacímu stání.
K této nemovitosti lze přikoupit navazující stavební pozemek o výměře 675 m2.
Obec Závraty se nachází v lukrativní lokalitě - 10 minut jízdy autem do Českých Budějovic.
 


druh nemovitosti:Rodinný dům
celková plocha:272
zastavěná plocha:172
plocha pozemku:1375
ulice, č. p.:36
město:Závraty
okres:České Budějovice

12.890.000,-
Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 1) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 2) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 3) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 4) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 5) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 6) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 7) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 8) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 9) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 10) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 11) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 12) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 13) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 14) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 15) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 16) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 17) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 18) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 19) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 20) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 21) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 22) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 23) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 24) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 25) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 26) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 27) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 28) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 29) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 30) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 31) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 32) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 33) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 34) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 35) Prostorný dům s příjemnou atmosférou (foto 36)
2022 ....... 2023 © pbrealitni.cz
webdesign | websystem | KAO.cz