volejte +420 605 796 776
info@pbrealitni.cz
Služby Nemovitosti Proč s námi? Kontakty

Rodinný dům s pozemkem » Nemovitosti

Rodinný dům s pozemkem
PRODEJ
PRODÁNO
V zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 4+1, s koupelnou a 3 samostatnými WC, o užitné ploše 140 m2 v zástavbě rodinných domů, v centru klidné obce Švábov. Dům má 1 nadzemní podlaží a obytné podkroví. V přízemí se nachází kuchyň s přípravou na montáž kuchyňské linky, 2 obytné místnosti, koupelna, 2 x samostatné WC, kotelna a uhelna.
 
V podkroví jsou 2 pokoje, prostorná šatna a samostatné WC. Je zde možnost další úpravy části půdy na obytnou místnost.
 
Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva s rozvodem do ústředního topení. Ohřev vody je zajištěn 2 elektrickými bojlery. Dům je napojen na elektřinu, obecní vodu a kanalizaci. Na pozemku se nachází garážové stání, kůlna a vlastní studna s užitkovou vodou. Dům byl uveden do současné podoby v roce 2009, nyní je po částečné rekonstrukci.
 
Na rovinatém pozemku, který je přístupný z obecní komunikace, se nachází 2 kolny a garážové stání. Parkování je možné také na obecní komunikaci.
 
Dům je vhodný pro klidné trvalé bydlení i rekreaci, případně komerční využití (poskytování ubytování). Obec Švábov je malebná klidná vesnička na Vysočině, s občanskou vybaveností v Horní Cerekvi a Batelově. Města Jihlava a Pelhřimov jsou 20-30 minut jízdy autem.


druh nemovitosti:rodinný dům
plocha pozemku:245 m2
plocha domu:140 m2
plocha zahr. domku:15 m2
město:Švábov
okres:Jihlava

3 500 000 Kč
Rodinný dům s pozemkem (foto 1) Rodinný dům s pozemkem (foto 2) Rodinný dům s pozemkem (foto 3) Rodinný dům s pozemkem (foto 4) Rodinný dům s pozemkem (foto 5) Rodinný dům s pozemkem (foto 6) Rodinný dům s pozemkem (foto 7) Rodinný dům s pozemkem (foto 8) Rodinný dům s pozemkem (foto 9) Rodinný dům s pozemkem (foto 10) Rodinný dům s pozemkem (foto 11) Rodinný dům s pozemkem (foto 12) Rodinný dům s pozemkem (foto 13) Rodinný dům s pozemkem (foto 14) Rodinný dům s pozemkem (foto 15) Rodinný dům s pozemkem (foto 16) Rodinný dům s pozemkem (foto 17) Rodinný dům s pozemkem (foto 18) Rodinný dům s pozemkem (foto 19) Rodinný dům s pozemkem (foto 20) Rodinný dům s pozemkem (foto 21)
2022 © pbrealitni.cz
webdesign | websystem | KAO.cz