volejte +420 605 796 776
info@pbrealitni.cz
Služby Nemovitosti Proč s námi? Kontakty

Stavební pozemek » Nemovitosti

Stavební pozemek
PRODEJ
V přímém zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout velmi zajímavou investiční příležitost v podobě výjimečného stavebního pozemku v Dobříši o velikosti 4316 m2 v jedinečné lokalitě na dohled dobříšského zámku.
 
Parcela je vedena dle územního plánu jako bydlení individuální (BI). Leží v rovinatém terénu svažujícím se k břehu rybníka Koryto, obklopená zástavbou rodinných domů se zahradami. Přístup na pozemek je z obecní komunikace. Veškeré inženýrské sítě jsou na pozemku.
 
Parcela je určená k výstavbě za účelem bydlení. Momentálně na její části stojí původní stavba a přístavek, na které je vydán platný demoliční výměr - souhlas s odstraněním stavby.
 
Nabízená parcela se nachází na jednom z posledních velmi atraktivních míst v Dobříši. Toto místo nabízí budoucí luxusní bydlení s dobrou občanskou vybaveností s pěší dostupností do centra města a v dojezdové vzdálenosti cca 3 min. na nájezd na dálnici D4 směr Praha.


plocha pozemku:4316
město:Dobříš
okres:Příbram

na vyžádání
Stavební pozemek (foto 1) Stavební pozemek (foto 2) Stavební pozemek (foto 3) Stavební pozemek (foto 4) Stavební pozemek (foto 5) Stavební pozemek (foto 6) Stavební pozemek (foto 7) Stavební pozemek (foto 8) Stavební pozemek (foto 9) Stavební pozemek (foto 10) Stavební pozemek (foto 11) Stavební pozemek (foto 12) Stavební pozemek (foto 13) Stavební pozemek (foto 14) Stavební pozemek (foto 15) Stavební pozemek (foto 16) Stavební pozemek (foto 17)
2022 ....... 2023 © pbrealitni.cz
webdesign | websystem | KAO.cz